piątek, 10 sierpnia 2012

Czemu gęsi gę gę a kaczki kwa kwa? A przy okazji wyniki konkursu.

               Tak. Dręczące pytanie od dzieciństwa, czemu zwierzę robi tak jak robi. Czemu utarło się, że odgłos gęsi to "gę gę"? Gdyby naprawdę posłuchać [odgłos] brzmi to zupełnie inaczej. Gęś Józefina nie poda nam gotowych odpowiedzi. Szczerze powiedziawszy obchodzi ją to tyle co puch na zadku. Ma większe zmartwienia, typu "gdzie podziały się grabie i wiaderko?" oraz "pryskać czy nie pryskać?". Józefina jest urodzoną ogrodniczką i farmerką. Gdyby tylko ktoś tylko dał jej szanse, wzięłaby udział w konkursie na największą dynię. Niestety mając 27 cm wysokości i odświętny strój można tylko dumnie prężyć pierś i siać rzeżuchę na parapecie.

Gęś Jozefina - Josephine Goose


             Niedawno odbył się konkurs zorganizowany wspólnie z Magią Rękodzieła. Liczba zainteresowanych była całkiem przyzwoita, za co dziękujemy, :) wylosowane zwyciężczynie tylko dwie. Nagrodę od Magii Rękodzieła wygrała Pani Małgorzata Riebandt a od Menażerii Pani Katarzyna Przewłocka. Obu Paniom gratulujemy. Pozostałych zapraszam do bycia na bieżąco z Menażerią bo niebawem znów będzie kolejny konkurs i szansa na wygranie zupełnie nowej niespodzianki. :)


Wyniki losowania


5 komentarzy:

 1. Uwielbiam twoje prace:)
  Nie wiem czy przyjmujesz wyróżnienia jednak zapraszam po wyróżnienie do mnie:)
  Iza

  OdpowiedzUsuń
 2. Asiu, zakochałam się w Twoich pracach, oglądając je na Facebooku. Są przepiękne!!! Masz ogromny talent. Jestem zachwycona!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za słowa uznania, ale jeszcze dużo przede mną jeśli chodzi o dopracowywanie własnych projektów. Za to widziałam na Twoim blogu dużo ładnych autorskich rzeczy i właśnie to mi się podoba. :) Pozdrawiam

   Usuń
 3. Asiu piękne prace Twe!!! - na moim blogu czeka na Ciebie mała niespodzianka:) www.wyspasnow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybrałam Ciebie do mojego top 11, którym należy się Lebister Award, pytania i reguły znajdują się tu:http://itaekspresowo.blogspot.com/2012/11/liebster-award.html

  OdpowiedzUsuń